Adaylar Bakır A.Ş. Denizli ilinde 8000 m2. açık 4000 m2. kapalı alanda yüksek kalitede OFHC oksijensiz elektrolitik bakır mamulleri üretimi yapmaktadır. Adaylar Bakır mamulleri, enerji üretimi ve dağıtımı, elektronik, iletişim, havacılık, otomotiv ve manyetik tren endüstrisinde kullanılmaktadır.

Adaylar Bakır kurulduğu ilk günden beri doğaya ve insana saygılı temiz enerji modellerinin ülkemizde geniş bir pay elde edinmesini düşünerek yüksek kalitede bakır mamullerini üretme çabası içindedir. Ülkemizin teknolojik geleceğinin bir parçası olmak, yeni nesillere daha temiz yaşanılabilir bir dünya bırakmak için önümüzde uzanan bu yolda üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için adayız.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirketimizden yarar sağlayan tüm bireyleri ailemizin bir üyesi olarak görürüz. Bizden istenenlerin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, üretim süreçlerini gerçekleştirmek ve şirketimizin kurumsal yapısını dahi noktaya taşımak için, ekip ruhuyla takım arkadaşını düşünen, yenilikleri tatbik eden , yetkin, verimli ve etkin personelimizle hep birlikte sistemi geliştiririz.


ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK POLİTİKASI
Sürdürülebilir bir geleceğin var olmasında çevre, sağlık ve güvenlik uygulamalarını topluma ve şirketimizden yarar sağlayan tüm kesimlere saygımızın bir göstergesi olarak kabul ederiz. Süreçlerimiz içindeki riskleri gözden geçirir faaliyetlerin özüne inerek önleyici bir yaklaşımla sürekli iyileştirmeler yaparız. Faaliyetlerimizde eğer mümkünse çevreye olumsuz etkileri olamayan yöntemleri tercih eder, atıklarımızı oluştuğu noktada bertaraf eder veya geri kazanım yoluna gideriz. Doğal kaynakların yüzyılların bir birikimi olduğu gerçeğini unutmadan en etkin ve verimli şekilde kullanırız. Çevre, sağlık ve güvenlik konusunda tüm aile üyelerimizin yaşam kalitesini arttırmak için konusunda uzman kişilere eğitimler verdirerek bilinçlendirir, süreçlerin uygulanmasında önleyici bir yaklaşımla mükemmelleşmesini sağlarız. Tedarikçilerimizin ve hizmet aldığımız taşeronlarımızın da aynı şartlara uymasını talep ederiz. Birlikte karşılıklı çıkarların korunmasını sağlar birlikte gelişmeyi prensip ediniriz.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Kurulduğu günden itibaren iletken mamullerin kullanıldığı tüm sektörlerde çevreye ve insana saygılı, coğrafya farkı gözetmeksizin dünyanın her yerinden kendisiyle çalışan tüm paydaşlarının yarınlarında tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz.

İnsana ve çevreye saygılı her yeni gün bir öncekinden daha fazla değer kazandırabilmek için tüm vasıflarımızı geliştirip en iyi şekilde kullanmak..

Adaylar Bakır
Değerlerimiz ile üretiyoruz

Adaylar Bakır Entegre Tesisleri

.
Adalarla çevrili doğa ile iç içe size özel Loving Village Ildır Villaları